Тур "Романтическая Одесса и веселый сомелье"

Романтична Одеса та веселий сомельє

Одноденний святковий тур до м. Одеса на День закоханних та 8 Березня з виїздом із Херсона та Миколаєва. І сьогодні Вас чекають 3 новинки, сама вишукана і дивовижна екскурсія "Романтична Одеса", захоплююча екскурсія до інституту виноградарства та виноділля ім. В.Є. Таїрова та дегустація 17 ексклюзивних видів вин, які не зустрічаються в торговій мережі. Подаруйте собі та своїм близьким романтичне свято!

Выезд: автобус из Херсона

Длительность: 1 дня

Стоимость: 850 грн.

В стоимость тура входит:

 • проїзд м/автобусом, автобусом по всьому маршруту.
 • 2 екскурсії.
 • дегустація 17 ексклюзивних видів вин.
 • супровід групи.

Програма туру

Виїзд з Херсона о 07:00 (зуп. Автовокзал). Виїзд з Миколаєва о 08:00.

11:00 Екскурсія Романтична Одеса - це сама вишукана і дивовижна, емоційна і захоплююча екскурсія. Вона змусить переживати і захоплюватися, співчувати і хвилюватися, нагадувати і розчулюватися, поглянути на світ іншими очима, відчути якусь причетність до історій про любов і ненависть, пристрасть і байдужість, ревнощі і зради, самовідданість в любові і підступності, переплетення доль, трагедій розлучення і щасливого возз'єднання. Все це Вам доведеться пережити разом з героями нашої екскурсії. Ми розповімо Вам про таємничі романи Івана Буніна і Анни Цакни, Володимира Висоцького і Марини Владі, Леоніда Утьосова та Олени Ленської, Іллі Ільфа і Марії Тарасенко, Корнія Чуковського і Марії Гольдфельт, Льва Пушкіна і Лізи Загряжской, Клавдії Шульженко і Володимира Кораллі, Олександра Вертинського і Віри Холодної.

Ви розкриєте таємниці витончених інтриг 19 століття і заглянете в прочинені двері кулуарів Армана Рішельє і його дружини Розалії, Михайла Воронцова-Єлизавети Воронцової-Олександра Пушкіна, купців Папудова, графів Толстих. В ході екскурсії Романтична Одеса Ви побуваєте в місцях, які століттями зберігають таємниці і чарівність любовних історій відомих людей.

13:30-16:00 Вільний час. 16:00 Переїзд до інституту виноградарства та виноділля ім. В.Є. Таїрова. 17:00 Запрошуємо Вас на захоплюючу екскурсію та дегустацію 17 ексклюзивних видів вин, які не зустрічаються в торговій мережі. 

Щедре південне сонце, благодатні чорноземи, унікальне поєднання морського бризу, лиманських вод і чистих джерел дозволили за багато років роботи вчених-селекціонерів вивести понад 50 нових сортів винограду і розробити на їх основі 17 марок вин. На початку екскурсії Вас ознайомлять з цікавою історією інституту. Потім по підземній галереї – вузькій стежині в кам'яному тунелі, стилізованому під катакомби, – пройдете до витонченої ротонди на березі лиману, звідки відкривається вид на багатоярусну терасу, засаджену виноградом.

Потім ми зійдемо у винний підвал, де побачимо затягнуті майже скам'янілою павутиною пляшки, пузаті барила уздовж стін. Це і є знаменита колекція винного інституту. Після її огляду,  ми продегустуємо 17 ексклюзивних видів вин, які не зустрічаються в торговій мережі, від столових до десертних. Лінійка цих вин відповідає всім основним типам вин світу:

 1. Вино марочне столове сухе біле «Загрей».
 2. Вино біле сухе ординарне «Ароматний».
 3. Вино марочне столове сухе біле «Янтар Таіровський» (типу кахетинського).
 4. Вино марочне столове сухе біле «Таїровське біле».
 5. Вино марочне столове сухе рожеве «Рубін Таіровський».
 6. Вино марочне столове сухе червоне «Таїровське червоне».
 7. Вино ординарне столове напівсухе біле «Золоті ворота».
 8. Вино ординарне столове напівсолодке біле «Великий фонтан».
 9. Вино ординарне столове напівсолодке червоне «Скіфське».
 10. Вино марочне міцне біле «Хаджибей» (типу марсала).
 11. Вино міцне біле «Опорто» (типу портвейн).
 12. Вино міцне червоне «Опорто» (типу портвейн).
 13. Вино марочне десертне лікерне біле «Стара шаланда» (типу малага).
 14. Вино марочне десертне солодке біле «Мускат Таіровський».
 15. Вино марочне десертне лікерне біле «Овідій» (типу токай).
 16. Вино марочне десертне лікерне червоне «Таїровське царський» (типу кагор).
 17. Вино марочне міцне біле «Анасгріг» (типу вермут).

Ці вина отримали тільки за останні 5 років понад 50 золотих і срібних медалей на різних міжнародних конкурсах, Європейський знак якості у м. Брюсселі, Міжнародний знак якості «Вища проба», знак відповідності «100% натуральне», а також були відзначені безліччю інших нагород.

По завершенню дегустації Ви зможете придбати для особистої колекції ті вина, які найбільш сподобалися.

19:30-20:00 Виїзд у Херсон.

akkord
alf
alians
anex
coral
deltatravel
feeria
gto
incomatur
join_up
kandagar
mauenides
natali
orbita
pan_ukrain
pegas
reisen
shokolad
tez_tour
tpg
tui
zabugor